O firmie

Firma EURODOM została założona w 1994 roku i nieprzerwanie od blisko 30 lat realizuje kompleksowo inwestycje budowlane.
Szczycimy się tym, że w naszej załodze bardzo rzadko występują rotacje kadrowe, a wielu naszych pracowników pracuje w firmie Eurodom od samego początku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje.

W obecnym czasie zatrudniamy ok. 150 własnych pracowników fizycznych oraz 25 osób wykwalifikowanej kadry technicznej.
Od chwili istnienia realizujemy inwestycje na terenie całego kraju z koncentracją na rynek warszawski i płocki.

Oparcie firmy na specjalistycznych brygadach pozwala nam realizować najbardziej wymagające zadania w budownictwie mieszkaniowym, usługowym, przemysłowym gwarantując wysoką jakość i sprawną organizację. W swoim dorobku posiadamy zarówno generalne wykonawstwo budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i remonty – modernizacje wielu obiektów zabytkowych, medycznych czy przemysłowych.

Budując najbardziej zaawansowane technicznie obiekty w kraju współpracowaliśmy przez wiele lat z wieloma generalnymi wykonawcami m.in. Warbud SA, Mostostal Warszawa SA, Unibep SA, PBM Południe SA, Karmar SA, Erbud SA, Consbud Sp. z o.o.

Zbudowaliśmy kadrę zdolną samodzielnie, sprawnie zrealizować najbardziej skomplikowane technicznie projekty budowlane.
Jesteśmy stabilną firmą przywiązującą dużą uwagę do efektu finalnego zrealizowanych projektów, co przekłada się na satysfakcję naszych Klientów. W biznesie najbardziej cenimy sobie profesjonalizm, otwartość i długofalowe relacje oparte na zaufaniu.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

© 2019 EURODOM Dawid Dąbkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone