Usługi

Jesteśmy wykonawcą o ogólnopolskim zasięgu, będącym w stanie zaoferować Państwu pełen zakres usług z obszaru budownictwa ogólnego. Stabilność firmy na rynku budowlanym pozwala na realizacje wielu projektów równocześnie. Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo budynków użyteczności publicznej, budownictwa mieszkalnego, przemysłowego, komercyjnego oraz obiektów zabytkowych. Korzystając z naszych usług maja Państwo zapewnioną najwyższej jakości kadrę techniczną, która zawsze proponuje naszym klientom możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie technologiczne.

BUDYNKI BIUROWE
I USŁUGOWE

W ponad 25-letniej historii firmy uczestniczyliśmy w realizacji wielu projektów, które do dnia dzisiejszego stanowią podstawę działalności naszych klientów. Z radością obserwujemy eskalację tych firm po zrealizowanych inwestycjach.

ELEWACJE I ADAPTACJE BUDYNKÓW

Estetyka wykończenia zewnętrznego i wnętrz realizowanych budynków jest naszym priorytetem. Jesteśmy świadomi w jak dużym stopniu końcowy efekt wizualny przekłada się na Państwa biznes.

BUDYNKI MIESZKALNE

W odpowiedzi na rozwijający się od lat rynek budownictwa mieszkalnego realizujemy w tym zakresie projekty inwestorów prywatnych, spółdzielni mieszkaniowych jak i sektora publicznego. Jesteśmy również partnerem dla inwestorów spoza branży budowlanej, którzy dzięki zbudowanemu zaufaniu realizują z nami budynki mieszkalne ciesząc się wysokimi stopami zwrotu z inwestycji.

HALE PRZEMYSŁOWE

Od samego początku istnienia firmy nieprzerwanie prowadzimy prace związane z budową oraz adaptacją istniejących hal produkcyjnych i przemysłowych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacjach na czynnych obiektach, zachowując pełne bezpieczeństwo i poufność w prowadzonych pracach.

OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI
PUBLICZNEJ

Od niespełna 10 lat budujemy różnej kategorii obiekty użyteczności publicznej. Efekty końcowe naszych realizacji spotkały się satysfakcją i pochwałą wielu przedstawicieli miast i gmin oraz władz wojewódzkich, jak również z odzewem inwestorów prywatnych pragnących realizować podobne obiekty komercyjne.

OBIEKTY ZABYTKOWE

Wśród naszej załogi posiadamy zespoły specjalizujące się w najbardziej wymagających pracach renowacyjnych i odtworzeniowych na budynkach zabytkowych. Cieszymy się wzorową opinią wśród konserwatorów spełniając ich wymagania i oczekiwania inwestorów, przywiązując należny szacunek i najwyższą jakość w realizacji budynków objętych ochroną konserwatora zabytków.

© 2019 EURODOM Dawid Dąbkowski. Wszelkie prawa zastrzeżone