Oferty pracy

Wierzymy, że sukcesem firmy są ludzie, wyślij swoje CV już dziś!
CV prosimy wysyłać na adres biurowy: biuro@eurodom-dabkowski.pl
lub
prosimy o wypełnienie kwestionariusza osobowego w biurze przy ulicy Zglenickiego 18 w Płocku
Aktualne oferty pracy poniżej.

Kosztorysant – Specjalista ds. Kosztorysowania

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie kosztorysów inwestycji budowlanych,
  • Kosztorysowanie w programie Excel oraz NORMA
  • przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Analiza kosztorysów
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • analiza dokumentacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz Autocad
  • znajomość branży budowlanej
  • umiejętność kosztorysowania w programie NORMA,
  • umiejętność przedmiarowania,
  • umiejętność wyceny inwestycji
  • umiejętność czytania i analizowania
  • dokumentacji technicznej,
  • umiejętność samodzielnego
  • przygotowywania obmiarów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności analityczne, zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • pracę w biurze w Płocku
  • pracę przy realizacji ciekawych
  • inwestycji
  • zatrudnienie w prężnierozwijającej się firmie,
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • ciekawe zadania
    możliwość elastycznych godzin pracy